Ігор Овчар: Три роки ницої брехні

201
Будь-який здоровий (непідконтрольний олігархічним стовпам нинішньої квазі держави) ліберальних рух нинішні владні квазі ліберали та квазі демократи знищують в зародку. Те саме вони роблять зі здоровим правим рухом, просто методи інші. Ліберальну молодь нищать медійно, репутаційно, а націоналістичну – ще й саджають.
Нам потрібна здорова конкуренція нових, справді ідеологічних партій в сукупності з гарантованими свободами для всіх, хто прагне до самореалізації, наприклад, в бізнесі. Однак ключові нині Пєтя з «папутчікамі» та Юля з «соратнікамі» – це хоч і позавчорашнє дно дна без жодної ідеології та державостворюючих, націєоб’єднуючих результатів «роботи», але це позавчорашнє і досі диктує всьому суспільству ті правила по яких ми не живемо, а виживаємо, не йдемо вперед, а скніємо, як нація, як держава, як економіка тощо. Але за цей час виросла українська молодь. 
Не така перелякана, чи заморочена, як ми. Наші діти вже готові стріляти не лише в москалів-імперців на фронті, вам не здається, панове? Певен, що і ви це теж бачите. Я дуже цього не хочу, але я бачу, що дітям не залишено шансів. Дуже значна частина дітей за останні роки виїхала з Батьківщини. Фактично назавжди. Це просто до болю сумно. Інша частина – готова стріляти, бо не розуміє чому їхня країна, їхня Батьківщина – зовсім не їхня держава. Але ключові «рєшали судєб» знову нині ті ж самі та знову і знову покладаються на меншовартісну, ницу, але дуже прибуткову «стратегію» проскочити «поміж крапельками», та зберегти статус-кво, тобто себе у владі. Три роки ницої брехні після двадцяти двох років ницої брехні. На що ще можна сподіватись? Навіщо шкодувати цих брехунів? Заради чого? Поясніть хоч хтось мені?
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв