Захід втомився давати Україні гроші – їх просто розкрадають – політолог

231
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк пояснив, яких дій очікують від України західні партнери на тлі оприлюднення скандальних е-декларацій. 

Напередодні Посол США в Україні Марі Йованович закликала українську владу розширити повноваження НАБУ і прискорити створення в Україні антикорупційного суду. За її словами, е-декларування – це початок, а не завершення процесу боротьби з корупцією. 
Дипломат наголосила, що США готові підтримати Україну в боротьбі з корупцією і очікують від українських правоохоронців розслідування розкритих у процесі декларування підозрілих фактів.
«Потрібно продовжувати. Захід чекає від України чесної гри, Захід втомився відправляти сюди кредити, фінансову допомогу, інвестиції, які тут тонуть, і декларації це показали, що все розкрадається, корупція перемагає фінансову допомогу – будь-яка фінансова допомога, яка надходить у країну, вона розкрадається , тому вони хочуть бачити в Україні чесного, надійного партнера», – наголосив в ефірі Голосу Столиці політолог.
Додамо, 30 жовтня завершилася подача електронних декларацій держчиновниками вищого рангу. Решта чиновників повинні будуть заповнити електронну декларацію з 1 січня 2017 року. 

Коментарi

Коментарiв