Кабмін пообіцяв затвердити заяву Саакашвілі про відставку

200
Прес-секретар Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук заявив, що Кабінет Міністрів України має намір задовольнити заяву очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про звільнення, коли вона надійде. 

«Поки документів на звільнення Міхеїла Саакашвілі немає. Якщо вони надійдуть і якщо Міхеїл Саакашвілі не передумає, то уряд погодить їх», – повідомив у коментарі Українській правді Столярчук.
Крім того, він нагадав, що повноваження призначати або звільняти голів обласних державних адміністрацій належать Президенту.
Додамо, в Адміністрації Президента заявили, що глава держави Петро Порошенко готовий підписати указ про відставку Міхеїла Саакашвілі, якщо відповідний документ внесе Кабінет Міністрів.
7 листопада Саакашвілі заявив, що йде у відставку з посади голови Одеської ОДА. Цього ж дня про свою відставку заявив очільник ГУ Національної поліції в Одеській області Георгій Лорткіпанідзе.
«Я вирішив подати у відставку і розпочати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки. Я не втомлюся. Нехай вони не сподіваються і нехай вони не розраховують позбутися від мене. Я той солдат, який іде скільки може, а потім стільки, скільки треба. Скільки треба для повної перемоги і для того, щоб позбавити Україну від цієї мерзоти, від цього корупційного бруду, який капіталізує на крові наших солдатів, на жертвах Майдану, який зрадив ідею української революції та у яких єдина мотивація – набивати собі кишені, посилювати свій клан і остаточно пограбувати Україну», – заявив Саакашвілі.

Коментарi

Коментарiв