Навіть Саакашвілі не витримав – мережі затролили відставку глави Одеської ОДА

200
Низка експертів, журналістів, нардепів і блогерів прокоментували заяву очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про намір піти у відставку.

«Про що говорить відставка Саакашвілі? Про те, що пізно пити Боржомі, коли нирки відвалилися. Не можна побудувати демократичне врядування в Одеській області, коли у всій Україні процвітає клептократичний олігархат! Е-декларування засвідчило: в країні 10 % справжніх політиків! Інші клептократи , які прийшли у політику через участь у чиїхось бізнесах, або через бізнеси дружин, тьощ, коханок чи водіів набивати власні кишені! Не змінивши цю систему, ми не змінимо навіть одну область, не те що всю країну!», − написав у своєму Facebook нардеп Віктор Чумак.
«Саакашвілі подав у відставку. Що ж тепер буде? Що ж тепер буде з колекційним вином Авакова сьогодні увечері?», − іронізує журналіст Михайло Ткач.
«Ну от пазл і склався. Електронні декларації і мільйони готівки народних обранців та міністрів, несподіване підвищення «мінімалки» до 3200 гривень, реанімування «Нашого краю» у ВР, відставка Саакашвілі та Лорткіпанідзе в Одесі. Очевидно, вибори таки заплановані на весну. Навіть не дочекалися результатів виборів у США. Певно, щось таки знають…», − підкреслив журналіст Єгор Чечеринда. 
«Навіть Саакашвілі не витримав», «Порошенко зв’язався з Ґілларі Клінтон і Дональдом Трампом, і запропонував тому, хто програє, очолити Одеську область», «Саакашвілі просто звільнив місце губернатора одеської області для Обами, йому все-одно скоро не буде чим зайнятися», − ідеться у коментарях до новини.

Коментарi

Коментарiв