Україна має допомогти державним злодіям позбутися від награбованого – аналітик

195
Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків «Галицький аналітичний центр» Ігор Федик закликав українських політиків на тлі оприлюднення їх е-декларацій про доходи і майно віддати награбоване на розвиток держави.

«Декларації, якими засвітили свої прибутки великі чиновники, боляче вдарили по українському суспільству і відізвалися не меншим болем у нашій діаспорі та серед заробітчан. Вони заставили здригнутися міжнародну демократичну спільноту, особливо країни Європи, США та Канаду, які «тягнуть» Україну в демократичний світ, у світ, де людські та християнські чесноти, як і закон, розуміють по-іншому, ніж український злодійсько-продажний істеблішмент», − зазначив Федик, додавши, що він не вживає словосполучення «українська еліта», оскільки її у нас немає.
«Є дві України. І декларації їх чітко поляризували. Є Україна відважних воїнів-героїв, що не жаліючи життя, воюють із смертельним ворогом, що у багатьох випадках є другом підписантів, є робітники і селяни, інтелігенція, пенсіонери,чесні підприємці, які живуть Україною і допомагають їй всім чим можуть, часто страдаючи від знахабнілих підписантів. Перші люблять Україну всім серцем та душею, живуть нею і мріють про її кращу долю,знаючи свого внутрішнього ворога», − наголосив аналітик. 
Друга Україна, за його словами, це Україна масних декларантів, які вкрали, увірвали все, що змогли. Він підкреслив, що переважна більшість цих декларантів не є етнічними українцями, але вони , як і підписанти-українці волають, при нагоді: «Слава Україні».
«От тільки їх слава різко відрізняється від щирого кличу народу. Для них Україна – золотий Клондайк, вони ,як акули, стараються увірвати від її зболеного тіла найжирніші шматки. Як ми переконалися, у цих людей відсутнє будь-яке почуття справедливості., інтелігентності,доброти, Божих Заповідей і людської моралі. Поняття права у них теж відсутнє. Кожний громадянин розуміє, що декларанти задекларували лише вершину айсберга своїх незлічених багатств», – пише у статті для Вголос експерт.
На його думку, тепер усі декларанти отримають законну можливість переводити свої награбовані в народу мільярди в закордонні банки і скуповувати там нерухомість, а все інше, приховане, теж поступово «вилазитиме» наверх. 
«Злодійство, обман, невгамовна корупція, фальш, вдаване арлекінство стало нормою нинішньої другої України. Перша Україна не може миритися з цією раковою пухлиною на здоровому тілі України. Рішучість і ще роз рішучість. Все вкрадене має бути конфісковане і передане державі, для розподілу для тих, хто має в цьому потребу. Перш за все – фронт!», – вважає автор. 
«Перша Україна має прокинутися від летаргічного сну і допомогти державним високопоставленим злодіям звільнитися від накраденого і приступити до будівництва чесної і поважної України», – підсумував Федик.

Коментарi

Коментарiв