Експерт пояснив, чому насправді йде Саакашвілі

278
Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса прокоментував заяву очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про відставку.

«Саакашвілі подав у відставку. Його опоненти скажуть, що він не виконав своїх обіцянок. І це буде правдою. Біда в тому, що навіть маючи бажання, їх не можна було виконати, тому що, будучи губернатором в Одесі, не можна змінити всю країну. Можна було лише дати надію на це. І спалити свій рейтинг», − наголосив Фурса.
За його словами, Саакашвілі сказав багато образливих слів, що теж були правдою, але проблема в тому, що цю правду всі й так знали. «І говорять про неї не тільки політики, а й іноземні інвестори, які приїжджають в країну. Причому іноді говорять не менш емоційно». 
«Неправда тільки в тому, що це знак дострокових виборів. Це не так. Дострокових виборів не буде, просто тому що вони невигідні президенту, який приймає рішення про їх проведення. Правда в тому, що це знак того, що подальше перебування на посаді несло в собі тільки негатив. Для Саакашвілі. Особливо після того, як пройшла зміна уряду. Без бажаних для губернатора несподіванок», − зауважив у статті для НВ експерт, додавши, що з тих пір посаді несла тільки негатив, але йти у відставку до виборів у Грузії було нерозумно. 
Відповідно, на його думку, Саакашвілі пішов саме зараз, хоча і нині це дуже вчасно, оскільки у світі це мало хто помітить, адже вся увага прикута до виборів у США. 
«І поки це тільки його, Саакашвілі, особиста історія. І ще тих людей, які прийшли з ним. І всі зміни на краще, здійснені ними, дуже швидко починуть в бозі. Буде доведено одеською митницею. І це сумна правда. Особливо для тих людей, хто повірив і почав працювати по-чесному. Але біда в тому, що приходив він як остання надія України. І ці надії знову зазнали краху. І це вже наша спільна історія», − підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв