Нардепу Мельничуку загрожує кримінальна відповідальність за «трильйон гривень»

232
Народний депутат України Сергій Мельничук до 6 листопада, як того вимагав закон, не виправив у своїй електронній декларації інформацію про трильйон гривень готівкових коштів.

У розділі про грошові активи досі зазначено 1 000 000 000 000 гривень готівкових коштів, що дорівнює понад 39 мільярдів доларів. 
УНІАН нагадує, що перший етап подання е-декларацій завершився ще 30 жовтня. В основній декларації Мельничука про доходи та наявність майна за 2015 рік, поданій 29 жовтня, також був зазначений трильйон гривень готівки. 
Після того, як у ЗМІ вибухнув скандал щодо цього факту, у депутатській групі «Воля народу», куди Мельничук перейшов із Радикальної партії, заявили, що його трильйон гривень – це «невдалий жарт».
За словами самого нардепа, таким чином він хотів «привернути увагу громадськості до корупції».
Внести зміни в декларацію можна було до 6 листопада, проте в оновленій декларації Сергія Мельничука трильйон нікуди не зник. 
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в тому разі, якщо Мельничук не внесе зміни в свою декларацію про наявність трильйона гривень, ГПУ відкриє кримінальну справу про несплату податків в особливо великих розмірах.

Коментарi

Коментарiв