Парубій передав Генпрокуратурі матеріали на кума Путіна Медведчука

213
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що оскаржуватиме рішення Печерського районного суду, який зобов’язав його спростувати звинувачення на адресу екс-глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на Сході України.

«Цей суд триває з 14 року, коли я публічно сказав, що Медведчук, на моє переконання, мав причетність до організації сепаратистів на сході України. Він подав до суду. Я виграв всі суди по всіх інстанціях. Він повторно подав до суду – тепер у Печерський і здобув на першому етапі це рішення», – повідомив Парубій, додавши, що з юристами і адвокатами подаватиме апеляцію, яку, на його думку, точно виграє. 
Крім того, у коментарі Українській правді він зазначив, що передав всі матеріали, які «свідчать про причетність Медведчука до антиукраїнських дій на Донбасі» передав Генеральній прокуратурі під час його допиту у справі Майдану.
«Я кілька тижнів тому передав. Генпрокуратура тепер вивчає ці матеріали», – наголосив глава парламенту.
Також він нагадав, що під час роботи на посаді секретаря Ради національної безпеки й оборони він прибув у Луганськ у перший день захоплення СБУ і там спілкувався з бойовиками напряму, від яких і отримав інформацію.
Нагадаємо, сайт очолюваного Медведчуком руху «Український вибір» оприлюднив інформацію про те, що Печерський райсуд Києва зобов’язав Андрія Парубія спростувати звинувачення на адресу колишнього глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на Сході України.

Коментарi

Коментарiв