Навіть люди в формі розчинилися в політичній мафії – політолог

251
Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко зауважив, що військова форма, яка є частиною образу «Національного корпусу», як ключова політична перевага вже навряд чи працюватиме на наступних парламентських виборах.

Коментуючи перспективи створеної 14 жовтня на основі «Цивільного корпусу «Азов» партії «Національний корпус», Небоженко спрогнозував, що нову політичну силу чекає непроста конкурентна боротьба з аналогічними проектами. Тим більше, що у «Національного корпусу» поки немає переваг, які вирізняють їх серед конкурентів.
«Правий фланг перенасичений. Дуже важко там пробитися, я не зовсім розумію, як вони це зроблять. Тягнибок теж може каску одягнути і берці. І «Самопоміч» теж може переодягнутися, у них свої Семенченки. І найголовніше – незрозуміла мета. Що вони хочуть домогтися? Якщо пробитися до Верховної Ради, щоб депутати отримували 36000 гривень, то це непогано, це по-українськи», – зауважив політолог. 
«Найбільша проблема «Національного корпусу» полягає в тому, що люди в формі, так звані комбати, вже пройшли в парламент, і ніхто з них не став політиком. Жоден. Всі загрузли, все розбестилися, всі почали заробляти гроші. Всі виявилися дуже слабкими законодавцями. Люди в формі просто розчинилися у великій політичній цинічній мафії депутатів. Тому перший млинець грудкою. Якщо Білецький цього не підозрює, то це стане дуже швидко відомо. Немає ніякої гарантії, що люди, які воюють на фронті, добре і правильно поводяться в парламенті», – цитує РБК-Україна експерта. 
За його словами, ще однією проблемою «Національного корпусу» є те, що проект не має будь-яких відомих в суспільстві лідерів, крім Андрія Білецького, який не справляє враження фігури зі значним політичним майбутнім.
«Там є тільки одне публічна особа – Білецький. Для будь-якої партії це дуже мало. У нас партії лідерського типу, здебільшого, закінчуються на радикалі Ляшку. Важливо знати якісь інші особи, а не тільки одного Білецького, а цього немає. А це як раз говорить про слабкість партії. Партію роблять політики, а не одна людина. Я поки не бачу великого політика і великої політики в Білецькому. Я нічого такого від нього не почув, щоб змусило мене сказати, що це якась новизна. Нині радикальних заяв може бути скільки завгодно. Виведіть Ляшка на вулицю, одягніть його у військову форму – і ви побачите маленького Білецького», – пояснив Небоженко.

Коментарi

Коментарiв