Експерт: на Донбасі – війна нового покоління

204
Координатор проекту «Стоп терор» Семен Кабакаєв зауважив, що нині на Донбасі відбувається війна нового покоління і пояснив, чим це може завершитися. 

За словами Кабакаєва, війна нового покоління – це невеликий конфлікт, за допомогою якого сторони виграють собі якісь преференції
«Війни нового покоління – це невеликий конфлікт за допомогою якого сторони виграють собі якісь преференції. Набагато простіше контролювати невелику територію – постачати, озброювати її і тримати оборону, ніж йти величезним фронтом, танковими колонами – це затратно, це проблема для всієї країни, яка буде атакувати, нападати», – наголосив в ефірі 5 каналу експерт. 
«Набагато простіше взяти, віджати невеликий шматочок території, як це робить Росія, і потім з допомогою нього диктувати умови. Але тільки є визначення, якщо Донбас – це такий важіль, на який вони говорять, «так, ми вас підтримуємо, але ми вас до себе не забираємо», – висловив думку фахівець. 
«Наприклад, у Придністров’ї Росія чітко позначила, що там є їх військові, у нас ще поки до цього не дійшло. Я говорю поки, тому що впевнений, через рік Путін скаже – «так, ми там є», – спрогнозував Кабакаєв.

Коментарi

Коментарiв