Вітчизняні політики – про результати виборів у США

175

Коментарі українських політиків свідчать, що Києву тепер потрібно більше покладатися на власні сили у боротьбі з агресією Росії.

Перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США ще не означає, що Україна може залишитися без підтримки Білого дому, але Києву все таки необхідно більше покладатись на власні сили у боротьбі з агресором Росією.

На думку народного депутата від БПП, представника України у ПАРЄ Володимира Ар’єва, Україні потрібно розраховувати перш за все на власні сили, а не бігати кожного разу до західних партнерів.

Валерій Чалий, посол України у США, впевнений, що зовнішня політика Штатів не змінить свій курс, і що республіканці теж підтримають Україну. Він також зазначив, що «нова адміністрація і нові політики у владі завжди більш активні», – повідомляє «Обозреватель».

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд вважає, що перемога Трампа може відобразитись насамперед на зовнішній політиці. Також політик нагадала про те, що Трамп неодноразово висловлювався на підтримку Росії, а це не дуже хороший знак для України.

Коментарi

Коментарiв