В Україні велика кількість фейкових політичних експертів – Агентство моделювання ситуацій

323

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала підкреслив, що, існування значної кількості політичних експертів, вплинуло на саме тлумачення терміна «політичний експерт».

Віталій Бала зазначив, що цитування політичних експертів або їх виступи на телебаченні зовсім не означають, що людина дійсно є експертом. «Експерт – це людина, яка допомагає політикам або політичним партіям у повсякденному житті та здатна дати аналітичні матеріали, поради або проконсультувати щодо тих чи інших проблем», – сказав він під час прес-конференції в УНІАН.

Декілька років тому з’явились рейтинги політичних експертів, на перші позиції в яких намагаються просунути осіб, що зовсім не відстоюють інтереси України. Таким чином, на думку директора АМС, відбувається спроба дискредитувати реальне експертне середовище, що зараз є вкрай небезпечним.

Крім того, заступник директора АМС Олексій Голобуцький висловив думку, що з’явилось забагато формальних політологів. «Політолог за 3 дні – курси пройшов», – сказав він та додав, що, ознайомившись із публікаціями таких осіб у російських і сепаратистських виданнях, відразу стає зрозуміло, яку роль вони відіграють у тому, що відбувається.

«Таким чином, за два роки вони змінили зміст поняття «експерт». Хто це такий взагалі незрозуміло», – сказав Голобуцький та додав, що подібні «експерти» коментують будь-які теми задля того, щоб створити ефект присутності.

Коментарi

Коментарiв