ФСБ перетворилося на фабрику брехні – Міноборони про черговий фейк від Росії

367
Речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко спростував інформацію ФСБ РФ про затримання в Севастополі нібито учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України.

«У дійсності ніяких диверсантів ФСБ не затримувала, оскільки їх в Криму і Севастополі немає. Російські спецслужби таким чином намагаються показати свою ефективність, вводячи в черговий раз в оману своє найвище російське керівництво, народ і міжнародне співтовариство», − цитує Інтерфакс Лисенка.
За його словами, якщо проаналізувати останні заяви ФСБ Російської Федерації, їх попередні висловлювання, то «можна зробити висновок, що ФСБ перетворилася на фабрику брехні».
Нагадаємо, напередодні ФСБ Росії заявила про нібито затримання 9 листопада в Севастополі учасників «диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України», які нібито планували «вчинення диверсійних акцій на об’єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим».
Крім того, влітку 2016 року Федеральна служба безпеки Росії звинуватила Міністерство оборони України в підготовці терактів в анексованому Криму. Український Генштаб назвав ці заяви провокацією, а Президент Петро Порошенко – фантазіями Росії.

Коментарi

Коментарiв