Трамп доконає Путіна – публіцист здивував несподіваним прогнозом

297
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков назвав несподівані причини для України радіти перемозі Дональда Трампа на президентських виборах у США. 

На думку Портніков, перемога Дональда Трампа на президентських виборах США може бути дуже вигідна для України, оскільки він уже дуже скоро стане частиною системи, яку раніше хотів знищити. Відповідно, одіозний політик не зможе значною мірою вплинути як на внутрішню, так і на зовнішню політику Сполучених Штатів. А це позитивний сигнал для України.
Публіцист зауважив, що з американським конгресом взаємодіятиме не тільки Трамп, а і члени президентської адміністрації. Їх він також буде вибирати зі свого республіканського табору, а конгрес затвердить всіх цих людей на відповідальні посади.
Таким чином управляти штатами буде не тільки один Трамп-мільярдер, який раптом вирішив спробувати себе в політиці, а й вся адміністрація республіканців. І ці наслідки можуть і не бути такими негативними, оскільки протягом усієї історії саме президенти-республіканці надавали США тієї жорсткості, яка і зробила країну лідером у цьому світі.
 
До того ж, Трамп пообіцяв виборцям зробити Сполучені Штати Америки знову великою державою, захистивши працю людей і повернувши їм робочі місця.
«Виникає питання: як? А дуже просто – захистом ринку. Протекціонізмом. Бар’єрами в торгівлі. Митом. А це означає уповільнення економічного зростання. Як у тій країні, яка буде захищатися, так і в країнах, від яких будуть захищатися. Це перш за все самі США – ну і, звичайно ж, Китай. Для світу це не дуже добре. А для нас – непогано, оскільки це буде означати подальше зниження нафтових цін», – пояснив журналіст. 
«Ще один тригер зниження – прагнення Трампа сприяти виробництву американських енергоносіїв, розвивати досягнення «сланцевої революції» всупереч побоюванням екологів. Ось кажуть, що Трамп домовиться з Путіним. По-перше, не домовиться. А, по-друге, цим зниженням нафтових цін він його доконає», – цитує Facenews Портнікова.

Коментарi

Коментарiв