Ігор Овчар: Авакову не місце на чолі МВС України, або Остання крапля

168
Я вважаю, що Авакову не місце на чолі Міністерства внутрішніх справ. Не буду перераховувати все, але останньою краплею стали не мільйони доларів, рюкзаки, вина тощо бізнесмена Авакова, а дії міністра Авакова щодо проштовхування неприйнятних для суспільства вільних людей, для українського демократичного суспільства, неприйнятних для громадянського суспільства «змін до законодавства», які подібно мають на меті встановлення в Україні мусорської диктатури. 
Можливо слабомовному харківському недоумку хтось заплатив за провокацію початку масових заворушень чи громадянської війни з наступним розколом України? 
Чи то вони разом зі слабомовною Хатією «сообразілі на дваіх» ці дебільні зміни до законодавства у якості «проби пера» щодо перевірки українців на схильність до мазохізму? 
Чи просто вся ця отара «голубів сизих» із лузером на чолі – Майдану під ялинку злякались?
Ми не маємо права допустити внесення цих дебільних змін щодо в рази збільшення строків затримання громадян та іншого маразму. Тобто Аваков хоче юридично закріпити право будь-якого мусора закрити будь-якого громадянина на добу і більше в клітку за АДМІНІСТРАТИВНЕ!!! правопорушення чи навіть лише за підозрою у скоєні адміністративного правопорушення, в тому числі – за так звану «злісну непокору». 
При цьому ЄДИНИМ та ДОСТАТНІМ доказом буде сам мусорський протокол про порушення! Тобто вводиться фактичний арешт громадянина на мінімум добу.. Мінімум – бо хто кому що докаже в суді через місяць-два? Оскільки буде «презумпція правоти», поліція буде тягнути резину (документи, відео), а ти шукай докази чи свідків твого затримання де хочеш, щоб потім звернутися до суду. Наприклад, громадянина, який порушив правила вуличного руху і сперечався з поліцейським,чи про якого мусор подумав, що саме цей громадянин комусь підбив око, закурив чи посцяв не там, де можна тощо) мусор зможе без санкції СУДУ не просто затримати до 3 годин, а фактично піддати арешту на добу-другу. При чому без зобов’язань годувати, надавати меддопомогу, повідомляти родичів тощо. І ще багато-чого подібного хоче нововвести ця двійця правопохоронців.
Іншими словами, слабомовні дебіли чи свідомі противники неухильного дотримання прав та свобод громадян – не мають права очолювати МВС. Крапка.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв