Нардеп закликав вигнати Луценка з посади Генпрокурора

237
Очільник парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв (фракція «Самопоміч») заявив, що у Верховній Раді України розпочався збір підписів за відставку Генерального прокурора. 

«Справи про терор проти Євромайдану є ключовими в нинішній історії України. Якщо вони не будуть розслідувані, то це зло повернеться, цей терор проти своїх громадян – повернеться. Це соціальний закон. І навпаки: як тільки вони будуть розслідувані і доведені до вироків – розірветься кругова порука між нинішнім і колишнім керівництвом держави», – зауважив Соболєв, пояснюючи рішення про збір підписів щодо відставки Луценка. 
«Тому розслідування справ про терор проти Євромайдану є завданням номер один. Махніцький це завдання провалив, Ярема не виконав, Шокін займався відвертим саботажем, а Луценко почав розвалювати навіть те небагато, що було зроблено до нього. В нас не залишається іншого виходу, як виганяти і цього генерального прокурора», – наголосив нардеп. 
Коментуючи підстави робити такі закиди на адресу Генерального прокурора, він нагадав, що іще за часів Віталія Яреми був зроблений «дуже правильний крок: всі справи були об’єднані в одну групу».
«Бо це був добре організований і спланований масштабний терор – спланований групою злочинців на чолі з Януковичем. І створили департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який відповідав за те, щоби розслідувати кожен епізод як частину загального злочинного плану», – зазначив у коментарі Радіо Свобода парламентар. 
«Тепер Луценко, коли слідство просунулося по окремих епізодах вперед – всупереч усьому небажанню і саботажу – бере і каже: я ними незадоволений, вони робили все це повільно і передає справи іншим слідчим. Ви розумієте, що таке передати справу, яка розслідується два роки? Це майже те саме, що розслідувати справу спочатку! І це величезний удар по перспективах покарання за цей злочин», – заявив Соболєв.

Коментарi

Коментарiв