Наступній владі Росії доведеться повернути Крим – Шендерович

194
Російський письменник-сатирик Віктор Шендеровіч на тлі заборони в’їзду на українські території артистам із РФ спрогнозував, що Кремлю таки доведеться повернути анексований Крим Україні. 

«Я не думаю, що в України в найближчому майбутньому з’являться економічні або військові можливості повернути Крим. Думаю, що Крим буде змушене повернути якесь наступне російське керівництво. Не буквально наступне, але якесь із наступних керівництв, яке також буде змушене відновлювати свої відносини зі світом. Росії доведеться домовлятися з Заходом, в умовах діалогу буде повернення кордонів», – висловив думку письменник.
За його словами, з самого початку анексія Криму була піарівським проект, розрахованим на пробудження ура-патріотизму, на підвищення рейтингу. І ні на що більше. 
«В економічному плані, звичайно, це катастрофічно провальний проект. У міжнародному іміджевому сенсі – провальний проект. Він провальний у всіх сенсах, окрім піарівського, крім «великої Росії, що встає з колін, що повертає території». І те, що він провальний, прекрасно розуміють і в Думі», – наголосив в інтерв’ю Апострофу Шендерович.
На його думку, війна на Донбасі також була розв’язана Путіним для підвищення свого рейтингу. 
«Далі ця машина почала, так би мовити, крутитися сама. Величезну кількість номенклатурного ресурсу вбухали в цю війну, зірочки, погони, фінансування… Зрозуміло, що зупинка цього проекту обернеться обваленням якоїсь кількості кар’єр, зміною в потоках фінансуванням. І тут же, крім Путіна, є дуже багато людей, які не зацікавлені в тому, щоб війна тривала», – зауважив сатирик.

Коментарi

Коментарiв