Політолог: Трамп переможе Путіна

233

Ізраїльський політичний діяч, рабин, історик та політолог Авраам Шмулевіч заявив, що порушення Росією норм міжнародного права і захоплення нею чужих територій не вигідні для Трампа.

«Наміри Дональда Трампа в області зовнішньої політики прості, і він неодноразово чітко їх озвучував: Америка повинна знову стати великою державою, і для неї добре те, що сприяє її інтересам. А головним інтересом для США є відновлення сильної економіки, створення робочих місць для американців і повернення поваги до країни на міжнародній арені. Порушення Росією норм міжнародного права і захоплення нею чужих територій – Америці не вигідні», – пише Авраам Шмулевіч для сайту«Обозреватель».

 

Політолог звертає увагу на прийняту нещодавно Державну програму Республіканської партії, у якій йдеться: «На агресію з боку Росії, ми відповідатимемо з тією ж рішучістю, яка привела до краху Радянського Союзу. Ми не визнаємо силову зміну кордонів у Східній Європі, в Україні, в Грузії. Зробимо все можливе, у межах Конституції, для того, щоб притягнути до відповідальності всіх, хто вдається до агресії і вбивств на замовлення. Ми підтримуємо збереження і, якщо буде потрібно, посилення санкцій проти Росії доти, поки суверенітет і територіальна цілісність України не будуть повністю відновлені».

Також Авраам Шмулевіч наголошує, що жорстка боротьба з корупцією – була однією із головних обіцянок Трампа під час передвиборної кампанії. І він точно не має наміру спонсорувати українських політиків грошима американських платників податків. Таким чином Трамп вимагатиме від української влади відзвітувати, як витрачається надана грошова допомога, як відбувається форми у країні. Якщо звіт буде незадовільний – цілком ймовірно, що у подальшій підтримці може бути відмовлено.

«Звичайно, що Трамп популіст та не має ніякого політичного досвіду, але більшість проголосувалаза його політичну програму. Він чітко окреслив вектор своєї діяльності і буде змушений його дотримуватися. Адже Америка – не та країна, де верховний лідер може запросто ігнорувати свої обіцянки і настрої виборців», – підсумовує політолог.

Коментарi

Коментарiв