Росія має намір влаштувати масштабну дестабілізацію в Україні з 15 листопада – СБУ

218

Начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Анатолій Дублик заявив, що було отримано дані про намір Росії влаштувати масштабну дестабілізацію.

Під час брифінгу Анатолій Дублик, Начальник Департаменту захисту національної державності, заявив, що СБУ і розвідка отримали оперативні дані про наміри Росії розпочати із 15 листопада поточного року масштабну дестабілізацію на території України, передає УНІАН.

«Ці розвіддані збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів зі дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, під кодовою назвою «Шатун», що був раніше оприлюднений групою українських хакерів», – сказав Дублик. Він також додав, що наразі продовжується вивчення оприлюдненого плану «Шатун» у рамках кримінального законодавства.

«Ворог розраховує на ефективність використання активності низки громадських організацій, які  проводять масові акції як в столиці, так і в інших регіонах держави. Спецслужба зафіксувала неодноразові виїзди за межі України, а саме до Російської Федерації, організаторів цих акцій для отримання фінансування і конкретних інструкцій», – сказав Начальник Департаменту захисту національної державності.

Коментарi

Коментарiв