Через призначення скандальної заступниці Авакова порушено купу законів – Геращенко

203
Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко пояснила, які закони було порушено при призначенні 24-річної Анастасії Деєвої на посаду заступниці міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції Арсена Авакова.

За словами Геращенко, призначення Анастасії Дєєвої поза конкурсом на посаду заступника міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції з точки зору закону є порушенням процедури.
Крім того, вона поставила під сумнів достовірність анкетних даних Дєєвої.
«Питання в порушенні процедури. Заступника міністра з питань євроінтеграції, попри процедуру, не узгодили з профільним віце-прем’єром з питань євроатлантичної інтеграції. Процедура призначення пройшла поза конкурсом. В анкеті явно вказані недостовірні дані. І це точно не сприяє ані євроінтеграції, ані командній роботі уряду», – наголосила у своєму Facebook віце-спікер ВРУ.
Нагадаємо, 10 листопада 2016 року стало відомо про призначення 24-річної Анастасії Дєєвої на посаду заступника міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції.
Анастасія Дєєва, призначена заступником міністра МВС, почала свою трудову діяльність в лютому 2013 року в Департаменті секретаріату Міністра закордонних справ України. Відповідно до її біографічної довідки, загальний стаж заступниці Авакова становить 10 років (Деєва 1992 року народження).  Крім того, 2015 року вона закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Політологія».

Коментарi

Коментарiв