Ходорковскій спрогнозував глобальні зміни у владі РФ

143
12 листопада під час завершального брифінгу установчої конференції «Відкритої Росії» в Гельсінкі російський підприємець, громадський і політичний діяч Міхаіл Ходорковскій спрогнозував, що період 2018-2024 років буде ознаменований серйозними політичними змінами.

«Можна чекати, що інтервал 2018-2024 років буде ознаменований серйозними політичними змінами», – висловив думку Ходорковскій.

Укрінформ
повідомив, що у програмі Громадського руху «Відкрита Росія», ухваленій на Установчій конференції організації, нині є два розділи: «До падіння режиму», «Після падіння режиму».
На уточнююче запитання молодої журналістки, чи встигнуть ті, хто перебуває на брифінгу, застати падіння нинішнього кремлівського режиму, Ходорковскій відповів: «Ви точно встигнете!».
Щоправда, він зауважив, що, з огляду на історичний досвід, неможливо з високою достовірністю прогнозувати подібні «тектонічні» зміни, оскільки вони відбуваються несподівано. Тим не менше, підвищеною турбулентністю характеризується саме вказаний період (гіпотетичний черговий президентський термін Владіміра Путіна).

Коментарi

Коментарiв