Кількість політичних помилок України просто зашкалила – дипломат

228
Дипломат, громадський діяч, колишній речник Міністерства закордонних справ України Василь Філіпчук на тлі президентських виборів у Молдові зауважив, що українська влада допускає багато помилок у зовнішній політиці.

«Цікаво – скільки разів треба стати на граблі, щоб зрозуміти наслідки і не повторювати своїх помилок? Дуда, Трамп… Ні, Молдова – це не Штати, але поваги маленький молдовський народ заслужив не менше, ніж великий американський. І право молдован обирати того, хто подобається їм, не менш священне, ніж право українців обирати того, хто подобається нам!», – підкреслив екс-речник МЗС.
«І якщо РФ втручається у вибори в Україні, підтримує одного і поборює іншого кандидата, – це погано, то чим ми відрізняємось від них, якщо таке ж робимо стосовно Молдови? Тільки тим, що якийсь політик там щось наляпав дурне? Так на це він і політик. Стане президентом і почне таке говорити – це вже інше, але ж змінив Трамп тональність своїх виступів наступної хвилини після оголошення результатів – хіба ні? Чи ми кожного дня як перший раз у перший клас?», – зауважив у своєму Facebook дипломат.
За його словами, до виборів у Молдові наше завдання працювати з усіма, не лише з друзями, принаймні хоча би для того, щоб коли вони стануть президентами, не мати ворогів, оскільки збільшувати кількість ворогів – найпростіша справа. Але потім доведеться ламати голову над тим, як нам відновити відносини.
«Чи ми вже усі інші міжнародні проблеми вирішили, росіяни з Криму забралися, суд ООН компенсацію за агресію визначив, поляки рішення по Волині скасували, а Трамп за Манафорта вибачився і відправив у Київ букет квітів за всім відомою адресою? Чи згоріла хата – нехай горить і стодола?», – наголосив Філіпчук.
«Кількість помилок у зовнішній політиці України просто зашкалює. Може вже пора робити висновки? Чи все таки їжачки будуть далі колотися, плакати, але продовжувати лізти на кактус?», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв