У Путіна біда – США більше не ворог Росії – ІноЗМІ

235
Видання The Guardian зауважило, що перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США поставила Президента РФ Владіміра Путіна у скрутне становище, оскільки це зруйнувало в очах росіян образ «ворожої Америки», над створенням якого російська влада так довго працювала.

У статті The Guardian ідеться про те, що у разі перемоги кандидата від Демократичної партії Ґілларі Клінтон Москва знала, як себе вести. Але перемога Трампа стала для Кремля повною несподіванкою.
«Російські парламентарії аплодували Трампу, не розуміючи, що він насправді підриває їх політичну систему, яку доведеться оцінити по тому, як їй доведеться розвиватися далі з урахуванням того, що Америка більше не ворог Росії», – наголосили автори.
«Існує ще одна проблема. Путіну завжди подобалося бути частиною глобальної неоконсервативної тенденції, яка народилася з незадоволеності світовим порядком, що виникла на початку 21 століття. Путінська Росія любить сварити Захід за надмірний інтерес до прав меншин, із питань політики щодо біженців і інших ліберальним питань», – зазначено в матеріалі.
Крім того, видання підкреслило, що Кремль не знає, як реагувати на те, що відбуваються на Заході. Зокрема, Brexit і перемога Трампа тільки продемонструвало, що нові реалії поставили Кремль в глухий кут.
«Трамп потрібен Кремлю, оскільки Росія знову програла і так і не стала переможцем. Кремль хотів мати можливість продовжувати виступати проти міжнародного мейнстріму, а не бути його частиною. Тепер головна мета зовнішньої політики Путіна повинна збігатися з курсом Трампа, оскільки без цього Кремлю не буде кого звинувачувати в проблемах Росії. Росії тепер нікуди діватися, оскільки Америка перестала бути ворогом», – пояснив The Guardian.

Коментарi

Коментарiв