Олександр Солонько: У нас є політики, для яких усе українське – це погано

387
У ницій промові Гордона нема нічого нового. Є в нашій політиці пласт людей, для яких все, що є українське – то є погано. І тільки міняються ярлики, які вони чіпляють на тих, кого ненавидять. Дехто з цих людей перефарбувався, став показово нейтральним або навіть вишиванку одягнув, але хід думок не змінив.
Для таких людей все, що допомагає українцям самоствердитися, відновити справедливість, розвиватися в притаманному для себе природному середовищі, сповідувати близькі для себе цінності чи навіть віддавати належну шану замордованим російськими більшовиками (чи іншими окупантами) україніцям, це все фашизм, а за модою останніх років – підігрівання Кремлю. І не важливо, що це все є кісткою в горлі того ж Кремля. Для них пошанування жертв окупаційних режимів – нонсенс, єресь. Як же так! А як же сусіди? Що подумають ті, кому ці спонади невигідні?
А от як раз сусіди свою пам’ять шанують. Вони як раз ні на кого не оглядаються. Захищають свої інтереси. Воюють лиш навіть за право відстоювати свою інтерпретацію подій.
А Гордон хоче, щоб ми навіть на дещицю такими не були. Він хоче щоб в Україні українське і далі нищилося і всі жертви стали марними, безіменними і забутими. Людожерство та державне самопоїдання в кращому стилі Табачніка і Лєни Бандарєнка. Схоже, це той ідеал, до якого він прагне. Ідеал – Україна без українців. Саме тому, за модою останніх років, всі, хто готовий захищати українське, для нього будуть агентами Кремля.

Коментарi

Коментарiв