Аваков вигороджжує свою заступницю через скандальні фото

282
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував скандал навколо своєї 24-річної заступниці з питань євроінтеграції Анастасії Деєвої.

У своєму Facebook Аваков прокоментував кілька головних претензій громадськості щодо його нової заступниці. Зокрема, шквал критики  на адресу Дєєвої почався через те, що вона дуже молода як для такої посади.
«Посада заступника міністра МВС. У радянському розумінні цієї посади – посади для монстра, а тут дівчина. Так, тільки у мене в міністерстві вже досить давно працює інше розуміння і ранжування посад. І посади заступника міністра у тому числі», – наголосив міністр, додавши, що на сьогодні висока посада у міністерстві – це низка функцій у МВС, і 24-річна чи 30-річна особа значно виграє у досвідченої 50-річної.
«Освіта Дєєвої. Диплом бакалавра з відзнакою – Київський університет Шевченка, магістерський диплом з чудовими результатами. Вільна англійська, французька. Півтора року чорнової роботи в нашому проектному офісі реформ. Висока працездатність і комунікабельність», – зауважив урядовець.
Крім того, він прокоментував скандал навколо фото Деєвої, де вона позує майже оголеною.
«Студентка не має права на приватні фото? Святенництво. Або ви безтілесні, або безстатеві, критикуєте яскравий одяг і напівоголені лінії? Нікого не цікавить звичайно, що частина фото – непристойні вульгарні фальшивки. Лицеміри, червоніючи від праведності, кричать «Фас!». Ліберальні Ви наші», – написав Аваков.

Коментарi

Коментарiв