Услід за Саакашвілі: Марушевська і Деканоїдзе подали заяву на звільнення

195
14 листопада Юлія Марушевська написала заяву на звільнення з посади голови Одеської митниці.

«Реалізація проекту реформ дійшла до безвихідної ситуації», – заявила у коментарі ZAXID.net Марушевська.
«Уряд, міністри блокують сьогодні реформи на митниці. Всі обіцянки дані прем’єр-міністром у травні: підписання постанови яка дозволить почати проект Відкритий митний простір, зміни ІТ-системи, будівництво нового терміналу на місці Морського вокзалу – сьогодні всі ці ключові питання, які потребують вирішення у Києві – заблоковані», – наголосила екс-очільниця Одеської митниці.
Нагадаємо, Марушевську призначили головою Одеської митниці 15 жовтня 2015 року у команді тодішнього голови облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, який напередодні заявив про рішення піти у відставку.
Після її призначення журналісти «17 телеканалу» оприлюднили результати розслідування про авіаперельоти Марушевської. Виявилося, що протягом останніх кількох років вона відвідала більше 10 країн. Активно подорожувати за кордон Марушевська почала перед Євромайданом, спершу відвідавши Італію та Литву. У день студентського протесту, 11 листопада 2013 року, Юлія Марушевська вирушила до Німеччини, а приблизно за місяць до України повернулась уже із Франції.
До речі, у ЗМІ неодноразово з’являлися припущення, що посаду голови Одеської митниці Марушевська отримала завдяки протекції Андрія Садового, лідера партії «Самопоміч», і Міхеїла Саакашвілі.
 
Крім того, 14 листопада з посиланням на власні джерела Обозреватель повідомив, що очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе подала у відставку. Імовірно, тимчасово її обов’язки виконуватиме перший заступник Вадим Троян.

Коментарi

Коментарiв