Савченко отримала на горіхи від віце-спікера ВРУ через акції з екс-регіоналами

183
14 листопада перший заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко під час погоджувальної ради заявила, що хоче почути позицію «Батьківщини» щодо участі Надії Савченко в акціях під НБУ поряд із представниками «Опозиційного блоку».

«Я підтримую усі заяви щодо того, що в умовах війни з Російською Федерацією нам потрібно всім дотримуватися політичної гігієни. Як людина, яка кожні два тижня літає до Мінська, хочу поінформувати вас, що в цих літаках до Мінська з політиків літаю тільки я. І дуже часто зустрічаю там багатьох представників різних фракцій, в тому числі і опозиції, які потім пересідають в літаки до Москви. Тому мені здається, що важливо провести наради всередині своїх фракцій і запитати, що ці шановні політики роблять в Москві, які вказівки вони там отримують…», – наголосила Герашенко.
Також вона зауважила, що не розуміє, чому в акціях протесту під Національним банком, які проводять представники «Опозиційного блоку», бере участь народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко. Про це повідомила прес-служба «БПП».
«Щодо акцій, які наразі проводяться під Національним банком, то ми бачили, що їх проводять представники фракції «Опозиційний блок». Але я б хотіла зрозуміти, чому, поряд з представниками «Опозиційного блоку» там стоїть перший номер списку «Батьківщини», поряд із представником «Опозиційного блоку» Мураєвим», – підкреслила віце-спікер ВРУ.
«І чи це узгоджена позиція, чи це є самостійна позиція? І тут дуже важливо почути позицію партії відносно цих акцій. Мені особливо боляче про це говорити, враховуючи багато нюансів, що стосуються першого номеру списку «Батьківщини», – зазначила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв