Україна наривається на серйозні проблеми через антикорупційників – політолог

272
Політолог Андрій Миселюк зауважив, що Україні доведеться вирішувати серйозні проблеми через негативне ставлення нового президента США до української влади, деякі дії НАБУ і депутатів-«єврооптимістів».  

«Чого вартий незграбний реверанс української влади на користь кандидата в президенти США Ґілларі Клінтон, коли, в розпал американської президентської кампанії, в Україні раптом «випливла» інформація про виплати з тіньової каси ПР Полу Манафорту – головному політтехнологу її опонента Дональда Трампа». Так «Дзеркало тижня» озвучило тему зовнішньополітичного виміру такої, здавалося б, суто внутрішньо української справи, як тіньові виплати, які практикувала Партія регіонів.
За словами Миселюка, тижневик дуже своєчасно озвучив цю тему, оскільки цей «незграбний реверанс» не залишиться в українсько-американських відносинах отаким непорозумінням.
«Гучний скандал із «чорним налом для правої руки Трампа» вже став величезною проблемою у відносинах України з новим президентом США і його ще не сформованою адміністрацією. Це дуже серйозна криза, яка становить великі загрози нашій країні в умовах триваючої війни з Росією», – наголосив політолог.
Крім того, він зауважив, що перший тривожний дзвіночок уже пролунав – Трамп, будучи кандидатом у президенти, навідріз відмовився зустрічатися з Петром Порошенком.
«Але наші політики і «анти корупціонери» самі привели Україну до небезпеки втратити підтримку стратегічного партнера. Тут збіглися інтереси президента, народних депутатів з групи «Єврооптимісти» і близького до них НАБУ – вони поставили все на перемогу Клінтон. І завдали дуже болючого удару по її супернику, роздувши гучний скандал навколо глави передвиборного штабу Трампа Пола Манафорта. Після цього є сумніви в тому, що Манафорт радив і радить містеру Трампу з приводу відносин з Україною?», – пояснив експерт.
На його думку, парадоксальним є той факт, що цей зовнішньополітичний провал стався при активній участі НАБУ, створеного за сприяння США.
«Новий антикорупційний орган вже не тільки бере участь у політичній боротьбі в Україні – Антикорупційне бюро своїми гучними звинуваченнями на адресу глави штабу Трампа вийшло на міжнародний рівень», – зазначив у статті для Цензор.нет фахівець.
«В очікуванні неминучого кінця шикарного життя «євро оптимісти» (і за сумісництвом «трампопессімісти») вибрали просту тактику – своїх помилок не визнавати, а перекидати відповідальність на інших. Наприклад, колега Сергія Лещенка з цієї депутатської групи Світлана Заліщук вже звинуватила український МЗС в тому, що там вели комунікацію тільки з табором Клінтон», – наголосив Миселюк.
«І чомусь здається, що від них не буде ні слова про те, як самі депутати- «трампопессімісти» і їх соратники з НАБУ приклалися до створення мега-проблем для України», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв