Влада використовувала команду Саакашвілі для відвернення уваги. Тепер потрібні нові «жертви» – політолог

179
Політолог, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортнік прокоментував низку звільнень, що відбулися протягом останнього часу. Зокрема, йдеться про відставку очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Бортнік зауважив, що в Україні настав кінець епосі грузинського реформаторства. За його словами, влада використовувала команду Міхеїла Саакашвілі для відволікання уваги і тепер постарається швидко замінити тих, хто пішли, щоб мінімізувати отриману іміджеву шкоду.
«У нас була перша хвиля реформ, коли у владу прийшли волонтери, – це перший уряд Арсенія Яценюка. Потім у другому уряді були іноземці – Наталія Яресько, Айварас Абромавічус, інші. Зараз точно завершується третя хвиля – реформаторства з грузинським акцентом. Іноземці відволікали суспільну увагу від реальної діяльності влади і сірих кардиналів, які керують відповідними органами. Думаю, влада швидко вигадає нових реформаторів, щоб згладити відхід Саакашвілі і всієї грузинської команди», – наголосив в інтерв’юГордону політолог.
На його думку, останні відставки завдали серйозної шкоди іміджу влади, а також зачепили самих реформаторів.
«Говорити про вимірювані позитивні результати роботи грузинської команди практично нічого. У ній зібралися досить досвідчені політики. І навіть молоді члени цієї команди яскраві і розумні. Вони всі прекрасно розуміють: що довше вони затримаються на своїх посадах, то більшої електоральної шкоди їм буде завдано. Вони готуються до виборчої кампанії, тому поспішають вчасно піти», – зауважив експерт.

Коментарi

Коментарiв