Гонтарєва «показала зуби» Тимошенко у відповідь на звинувачення у співпраці з РФ

354
Очільниця Національного банку України Валерія Гонтарєва звинуватила лідерку партії «Батьківщина» і низку інших народних депутатів у провокуванні стрімкого зростання цін.

«Уже понад місяць НБУ перебуває під спланованою політичною інформаційною атакою. Лідер політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка збирає вкладників збанкрутілих банків на мітинги, відверто обманює. Цифри та факти, якими вона послуговується у своїх виступах та агітматеріалах, не відповідають дійсності та не витримують ніякої критики», – цитує Gazeta.ua Гонтарєву.
За її словами, негативні наслідки емісії, яку пропонують політики, відчують на собі десятки мільйонів українців: «За сьогоднішніх умов це спровокує стрімке зростання цін на продукти та послуги, знецінення гривні, здорожчання імпортних товарів».
Нагадаємо, напередодні лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила очільницю НБУ Валерію Гонтарєву у збільшенні частки російських банків в Україні.
«Вона збільшила частку російських банків у банківській системі України з 12% до 41%. По суті вона здала окупантам нашу банківську систему», – заявила Тимошенко.

Коментарi

Коментарiв