Експерт назвав справжні причини відставки Деканоїдзе

256
Політолог Олексій Голобуцький проаналізував причина відставки очільниці Національної поліції України Хатії Деканоїдзе.

Голобуцький запевнив, що відставку Деканоїдзе не варто пов’язувати із заявами Саакашвілі про свою команду, оскільки, скоріш за все, причина дійсно в кадровій політиці.
«Ніхто не проти призначення молодих перспективних кадрів. Але ситуація з призначенням Дєєвої абсолютно безглузда, пройшла з порушеннями, й складно уявити, хто взагалі міг порадити такий крок. Невже ця людина так потрібна? Важко зрозуміти це рішення. Від самого початку було зрозуміло, що це викличе резонанс у суспільстві», – наголосив у коментарі Слову і Ділуполітолог.
За його словами, відставка Деканоїдзе, найбільш імовірно, пов’язана з її бажанням дистанціюватися від цієї ситуації, оскільки зрозуміло, що процес уже запущений.
«Зрозуміло, що армію не чіпають з очевидних причин, за економіку відповідає Гройсман, більше того, є позитивні аспекти. Залишається лише ця сфера. Півтора року ніхто нікого не чіпав, бо це було невигідно. Навіщо критикувати реформу поліції, якщо її щойно запустили?», – зауважив фахівець.
«Зараз час сплив. Мабуть, це відчувається, оскільки може початися серйозне протистояння, а привід дають вони самі», – підкреслив експерт, додавши, що не варто пов’язувати відставку Деканоїдзе із Саакашвілі та її переходом до команди екс-губернатора.
«Команда та Саакашвілі – вельми утопічні речі. В нас трохи міфологізоване уявлення про Саакашвілі. Є ті, хто може бути вдячний за своє призначення Саакашвілі, а є ті грузини, що приїхали до нас, тому що раніше були на керівних посадах у самій Грузії. Це різні речі», – резюмував Голобуцький.

Коментарi

Коментарiв