Деградація стала світовим трендом – журналіст про результати виборів у низці країн

216
Російський військовий журналіст Аркадій Бабчєнко прокоментував результати президентських виборів у Молдові у Болгарії. 

«До Орбана, Земана, Трампа, Ле Пен, Дутерте, Ердоґана і інших веселунів приєдналися Молдова з Додоном, що передбачувано, і Болгарія з Радєвим. Ну що сказати. Світ явно змінюється. Колишні правила всім набридли. Зняття внутрішніх заборон і випуск назовні душевного і морального бруду спостерігається по всій планеті», – констатував Бабчєнко.
«Сімдесят років не воювали, коли таке бачено. Непорядок. Втомилися люди від хорошого життя. Хочуть нове щеплення у вигляді намотування кишок на танкові гусениці. Демократія, права людини, непорушність кордонів, абсолютна цінність людського життя, довга копітка робота – все це виявилося занадто складно, дуже трудомістко і енергозатратно. Думати важко. А не думати – легко», – зазначив у своєму Facebook журналіст.
За його словами, світ явно рухається у сторону простих рішень: «Заборонити аборти. Вигнати мігрантів. Побудувати стіну. Розірвати прапор. Віджати територію. Розтопити крематорії». 
«Такі гасла, безумовно, приносять швидкий профіт і швидку популярність. Але є один нюанс. Проблем вони не вирішують все одно. А постійного посилення і накрутки – вимагають», – наголосив автор. 
«Росія в цій загальносвітової вакханалії простоти хитнулася ретроградним маятником назад у минуле першої, тут ми знову попереду планети всієї, але, втім, це не заслуга Путіна, він не вловив тренд – він просто опинився у ньому раніше всіх. Хоча якісь стандарти щодо зняття заборон і руйнування табу на душевну і моральну ідіотію, безумовно, поставив. Ну що сказати. Нудно не буде», – підсумував Бабчєнко.

Коментарi

Коментарiв