«Кози і зеки»: нардепи влаштували скандал і не скасували «закон Савченко»

211
15 листопада Верховна Рада України відхилила два депутатські законопроекти про зміни у так званий «закон Савченко». 

Ідеться про законопроекти 4032 нардепів Ігоря Луценка («Батьківщина»), Борислава Берези (позафракційний) і 4548 Антона Яценка («Відродження»).
Глава ВРУ Андрій Парубій наголосив, що відхилення цих законопроектів дозволить включити до порядку денного парламенту урядовий законопроект зі змінами «закону Савченко».
«У нас на ту ж тематику є законопроект Кабінету міністрів, але він не може бути розглянути, поки не буде рішення по цих двох законопроектах… Якщо не підтримаємо їх, відкриємо шлях для урядового законопроекту», − зазначив спікер парламенту.
Українська правда підкреслює, що перед голосуванням виступила Надія Савченко і заявила, що закон потрібно було доопрацювати, коли його ухвалювали, «а не скидати потім на нього усіх собак».
Крім того, нардеп обурилась, що «закон Савченко» називають причиною багатьох злочинів, що здійснили випущені в’язні: «Рецидив – це ті люди, на яких ментам найпростіше скинути всіх собак, щоб не шукати відповідального злочинця».
Звернувшись до залу, вона заявила: «Ви не захищаєте людей, ви не розбираєтеся справедливо. Ви політично спекулюєте і доводите людям всім, що ви барани. Тільки один баран крутішерогий другого. Насправді барани всі. Мені шкода, що у мене в тюрмі не було змоги допрацювати цей закон». 
Після цього народний депутат України від «БПП» Ірина Луценко виступаючи з трибуни сказала: «Повідомляю козам, які зайшли за допомогою світової спільноти в цей парламент, більше 60 тисяч амністованих і випущених зеків із Росії зараз воюють і вбивають наших солдатів». 
Крім того, парламентар додала, що рецидивісти, які вийшли по закону Савченко також повертаються на Донбас, де вчиняють злочини.

Коментарi

Коментарiв