Кучма зробив резонансну заяву щодо переговорів у Мінську

229
Другий Президент України, представник України у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма заявив, що більше не хоче брати участь у переговорах.

«Весь час прошу, звільніть мене, будь ласка, від цієї роботи. Я один залишився з тієї команди, яка була спочатку. Росія двох вже поміняла… Я з задоволенням здаю свої повноваження: може, справді хтось краще може це зробити», – цитує Інтерфакс-Україна Кучму.
 
Крім того, він наголосив, що «головна дійова особа у ситуації на Донбасі, від якої залежить, чи буде війна або заморожений конфлікт або ще щось, – це Російська Федерація».
«Ми досі не відвели війська від Станиці Луганської на кілометр туди й назад … Незаконні збройні формування не виконують необхідної для відводу військ умови – стійкого припинення вогню. Там проблема є дуже простою: сім днів без пострілів, і кожен раз в останній день та сторона починає стрілянину. Ми сказали: «У жодному разі ми на це не підемо»,– зауважив екс-президент, додавши, що «головне досягнення Мінських домовленостей – припинення війни».

Коментарi

Коментарiв