Невеличке непорозуміння – Шухевич прокоментував скандал із імпічментом

233
Народний депутат України від фракції Радикальної партії Юрій Шухевич заявив, що насправді не планував говорити про імпічмент та не має інформації про ймовірний замах на нього. 

Нагадаємо, 15 листопада лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що депутата від його фракції Юрія Шухевича намагалися примусити ініціювати початок процедури імпічменту Президента.
У коментарі одному з українських телеканалів сам Шухевич повідомив, що не збирався з трибуни Верховної Ради говорити про імпічмент. Крім того, інцидент у парламенті він назвав непорозумінням.
«Запитуйте у тих, хто про це говорить. Я не збирався говорити про імпічмент. І цим все сказано», – підкреслив парламентар. 
«Нічого у Верховній Раді не сталося. Все гаразд. Конфлікту з Олегом Ляшком у мене немає. Вийшло невелике непорозуміння, від кого я повинен був виступати. Парубій сказав, що час на виступи вже закінчується. Може виступити тільки «Батькiвщина». І мені тоді запропонували виступити від них. Потім була перерва, і я виступив відразу від двох фракцій», – пояснив нардеп. 
Також він зауважив, що з трибуни він проголосив все, що планував. Зокрема, його виступ стосувався мирних переговорів щодо конфлікту на Донбасі. 
Крім того, коментуючи заяву Ляшка про підготовку замаху на нього він зазначив: «У Ляшка є така інформація. Я її не бачив». 
Додамо, 15 листопада СБУ надала охорону Шухевичу. Раніше цього ж дня під час ранкового засідання Верховної Ради Олег Ляшко заявив, що на нардепа Шухевича готували замах.

Коментарi

Коментарiв