Очільник ДФС розповів, коли нарешті розпочнуться перевірки е-декларацій політиків

207
Очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров пояснив, коли розпочнеться перевірка електронних декларації про доходи вітчизняних чиновників. 

За словами Насірова, заповнення е-декларацій матиме реальні наслідки для тих чиновників, які не вказали достовірної інформації.
«Ми чекали коли, усі заповнять декларації. Бо для нас – це податкова інформація. Тобто сам декларант сам все повноцінно задекларував. А що далі? З цього тижня ми робимо детальний аналіз всіх декларацій і будемо порівнювати їх з тією інформацією, яка є в нас», – пояснив в інтерв’ю Лівому берегу очільник «фіскалів». 
Крім того, він пообіцяв, що декларації ретельно перевірятимуться відповідними органами.
«Тобто в разі виникнення якихось питань, ми викликаємо декларанта і звіряємо його по нашій базі даних. Якщо є відчутні розбіжності між інформацією в декларації та інформацією, яка є в нас – можна складати акт. Це можна передати в Прокуратуру чи навіть відкривати кримінальне провадження. Нам не треба бачити умовний мільйон, який задекларував чиновник. Але він має пояснити, звідки він його взяв», – наголосив посадовець.

Коментарi

Коментарiв