Що там курите? – глава Генічеської РДА відповів на російський фейк про газ

299
Очільник Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов записав відеозвернення до Президента РФ Владіміра Путіна щодо фейкової інформації про постачання газу з Криму до «замерзлого Генічеська». 

Відео оприлюднено на Youtube-каналі ресурсу «Новий візит». Слід зазначити, що запис було зроблено на Арабатській стрілці, де розташований крановий вузол на магістралі між Генічеським районом і Кримом, і газова комора, призначена для аварійного скидання газу.
Воробйов продемонстрував, що подача газу в Генічеський район з анексованого Криму повністю відсутня, а газова заслінка закрита відтоді, як 1 серпня 2015 року кримська сторона за своєю ініціативою перекрила подачу газу з Арабатської стрілки у Глібовське сховище на території півострова. Він наголосив: «Ми бездарно спалюємо цей газ. А знаєте чому? Тому що захватили Глібовське газове підземне сховище». 
«У вас немає російського газу в Криму, і про це свідчить карта Газпрому», – підкреслив чиновник. 
Крім того, він розмірковує про наслідки злочинів Кремля та іронічно закликає Путіна «не кричати на весь світ про благочинні справи, а коли справді буде потреба, надати регіону доступ до Кримського газу, а саме Глібовського газосховища». 
Також Воробйов зауважив, що Україна може не лише себе повністю забезпечити газом, а й допомогти Криму.
«Ви прийшли допомогти російськомовному населенню? Нічого собі за хлібом сходили. Десятки тисяч загиблих, поранених, обездолених! Хто за це відповідатиме?!», – наголосив Воробйов.

Коментарi

Коментарiв