Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Нардепу Мельничуку загрожує кримінальна відповідальність за «трильйон гривень»

Нардепу Мельничуку загрожує кримінальна відповідальність за «трильйон гривень»

8-11-2016, 14:30
Автор: mironetti
Переглядів: 179
Версія для друку
Народний депутат України Сергій Мельничук до 6 листопада, як того вимагав закон, не виправив у своїй електронній декларації інформацію про трильйон гривень готівкових коштів.
У розділі про грошові активи досі зазначено 1 000 000 000 000 гривень готівкових коштів, що дорівнює понад 39 мільярдів доларів. 

УНІАН нагадує, що перший етап подання е-декларацій завершився ще 30 жовтня. В основній декларації Мельничука про доходи та наявність майна за 2015 рік, поданій 29 жовтня, також був зазначений трильйон гривень готівки. 

Після того, як у ЗМІ вибухнув скандал щодо цього факту, у депутатській групі «Воля народу», куди Мельничук перейшов із Радикальної партії, заявили, що його трильйон гривень – це «невдалий жарт».

За словами самого нардепа, таким чином він хотів «привернути увагу громадськості до корупції».

Внести зміни в декларацію можна було до 6 листопада, проте в оновленій декларації Сергія Мельничука трильйон нікуди не зник. 

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в тому разі, якщо Мельничук не внесе зміни в свою декларацію про наявність трильйона гривень, ГПУ відкриє кримінальну справу про несплату податків в особливо великих розмірах.