Саакашвілі поскаржився, що Порошенко хоче забрати у нього громадянство України

178
Екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що Президент Петро Порошенко доручив своїм соратникам зайнятися підготовкою питання про позбавлення його українського громадянства згідно з рішенням суду.

«Моє дуже добре інформоване джерело повідомило мені, що Президент Порошенко доручив Ігорю Кононенко і його спільнику Грановському, неформальному куратору судових справ у корупційній піраміді адміністрації президента, зайнятися підготовкою питання про позбавлення мене громадянства за рішенням суду», – повідомив у своєму Facebook Саакашвілі. 
Крім того, він наголосив, що міжнародне право та чинне українське законодавство забороняють позбавляти громадянства громадян України, якщо у них немає іншого громадянства.
«Дуже шкода, що Президент не тільки користується послугами цих відверто бандитських шахраїв, а й прислухається до їхніх порад. У будь-якому разі це рішення не буде мати нічого спільного з правом та тільки зміцнить мою рішучість і рішучість всієї, вже багатотисячної команди, боротися до переможного кінця», – зазначив екс-очільник Одеської ОДА.

Коментарi

Коментарiв