Нардепи повинні вислухати мітингувальників, навіть якщо вони маргінали – Савченко

212
Народний депутат України від «Батьківщини» Надія Савченко заявила, що парламентарі повинні виходити до людей, які беруть участь у акціях протесту, та вислухувати їхні вимоги. 

За словами Савченко, кожна людина, відповідно до Конституції, має право вийти на вулицю та висловити свою думку. 
«Кожен депутат повинен підійти до людей, навіть якщо там будуть стояти останні маргінали, все одно це громадяни України. Люди мають право вимагати того, що, як вони вважають, їм не додало від влади і що не діє в Україні», − наголосила в ефірі Еспресо нардеп.
Крім того, вона зазначила, що у людей, які зараз мітингують, є проблеми, але не варто вважати, що це переросте у наступний Майдан.
Нагадаємо, нещодавно перший заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко під час погоджувальної ради заявила, що хоче почути позицію «Батьківщини» щодо участі Надії Савченко в акціях під НБУ поряд із представниками «Опозиційного блоку».
«Я підтримую усі заяви щодо того, що в умовах війни з Російською Федерацією нам потрібно всім дотримуватися політичної гігієни. Як людина, яка кожні два тижня літає до Мінська, хочу поінформувати вас, що в цих літаках до Мінська з політиків літаю тільки я. І дуже часто зустрічаю там багатьох представників різних фракцій, в тому числі і опозиції, які потім пересідають в літаки до Москви. Тому мені здається, що важливо провести наради всередині своїх фракцій і запитати, що ці шановні політики роблять в Москві, які вказівки вони там отримують…», – наголосила Герашенко.

Коментарi

Коментарiв