Путін хоче розвалити Європейський Союз – німецький публіцист

209
Німецький публіцист Вольфганґ Темплін зауважив, що російська влада намагається бити по європейських цінностях і ставить їх під загрозу.

«У Німеччині багато людей не розуміють, що Путін воює не лише проти України. Іншим чином він теж провадить інформаційну та гібридну війну проти ЄС, прагне розвалити Євросоюз», – наголосив Темплін. 
«Кремль б’є по наших цінностях, ставить їх під загрозу. У ЄС мало хто точно знає, що можемо зробити у відповідь, як чинити ефективний опір, протистояти цим підступним ударам Путіна. Без вирішення цього питання, не зможемо вирішити інші проблемні речі», – заявив в інтерв’ю 24 публіцист.
Крім того, за його словами, війна Російської Федерації проти України має бути головною проблемою для ЄС.
«Проте для Євросоюзу війна Росії проти України, окупація Криму мають залишатися ключовою проблемою, бо це зазіхання на безпеку в Європі», – підкреслив Темплін.
Крім того, коментуючи ріст популістичних крайніх правих сил у ЄС він спрогнозував, що  це може завершитися глибокою кризою і розвалом Євросоюзу. 
«На цьому старається зіграти Путін, і ми йому, на жаль, дозволяємо. Москва підтримує фінансами та іншими ресурсами крайні популістські сили в ЄС. Кремль дає їм гроші у Франції, Німеччині та в інших країнах. Це серйозна загроза, але надіюся, що в нас, у Німеччині, демократія настільки стабільна, що подолаємо цю атаку», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв