Експерт спрогнозував розвал Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу

222
Лідер ГО «Донбас SOS» Олександр Горбатко прокоментував несподівану заяву представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми про те, що він покидає переговори. 

За словами Горбатка, заява Кучми дуже несподівана й має зовсім інший характер, аніж зміна двох представників Російської Федерації у Мінську.

«Якщо порівнювати з РФ, то в них відбувалася планова заміна одного учасника на іншого. В нас є чітка позиція керівника групи з приводу того, що він виходить із переговорного процесу. Виникає питання: якщо є результати й усе нормально, чому він іде?», – зауважив лідер «Донбас SOS». 

На його думку, це рішення Кучми свідчить про те, що там є серйозні проблеми. цілком імовірно, що він намагається убезпечити себе від подальшої критики. До того ж, це може бути сигналом про те, що група буде узагалі вимушена припинити існування.

«Зараз єдиним двигуном мінського процесу буде «нормандський формат» та озвучена «дорожня карта», – наголосив у коментарі Слову і Ділу експерт. 

Крім того, він зазначив, що якщо «дорожня карта» буде розроблена так, щоб не викликати особливих хвилювань та протестів населення та політичних груп у парламенті, то будуть і зрушення.

«Якщо будуть суперечливі питання, а населення це не підтримає, то, скоріш за все, буде серйозне протистояння, проблеми й Тристороння група припинить існування», – спрогнозував лідер громадського об’єднання. 

Коментарi

Коментарiв