Влада навчилася користуватися бідністю українців – політолог

301
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк прокоментував хвилю мітингів, що останніми днями охопила Київ.

На думку Давидюка, партії, які виходили під гучними гаслами – це лише штучні проекти Кремля. 

«Насправді така маргіналізація протестів показує, що ті партії, які виходили під гучними гаслами, – це все штучні проекти, які просто задумані у кремлівських комітетах, але вони не знаходять підтримки українського населення, і це дуже радує», – зауважив в ефірі 5 каналу політолог.

Крім того, він наголосив, що політики навчились використовувати бідність українського населення. 

«Насправді, якби у громадянина була пенсія 300-400 доларів, чи тисяча, він би не йшов за 150 грн. Шкода, бо люди через себе переступають, а на такому морозі вони потім на ліки в 5 разів більше витратять», – підкреслив експерт. 

«Це рабське використання людей. Я думаю, що в історію це увійде як тотальний негатив, такого цинізму і прагматизму деяких політичних лідерів, які це все організовував, вихваляються потім на телевізійних каналах, вони ж будуть з цього вирізати рекламні ролики і будуть ходити по ефірах, але це низько. Це використання громадян. Я вчора одного з них запитав, чи поклали б ви гроші в банк під 29%. Він каже, я не дурний, я б такого ніколи не зробив, бо це піраміда. Тобто він дурними вважає тих, кого буцімто іде захищати», – зазначив фахівець.

 


Коментарi

Коментарiв