Ніхто не збирається карати «злочинну владу» − нардеп про справу проти Януковича і Ко

189
Народний депутат України від «Самопомочі» Олена Сотник прокоментувала заяву ГПУ щодо зупинення досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо екс-президента Віктора Януковича та низки високопосадовців, які із ним працювали.

«Саботаж щодо зняття недоторканності з Вадима Новинського – це просто один з символів того, що ніхто не збирається карати «злочинну владу». Генеральна прокуратура зупинила досудове слідство у кримінальних провадженнях щодо Януковича В.Ф., Азарова О. М., Лукаш О. Л., Ставицького Е. А., Клюєва А. П., Пшонки В. П., Захарченка В. Ю. та багатьох інших не менш «гідних» осіб», − повідомила у своєму Facebook Сотник.
За її словами, у відомстві обґрунтовують своє рішення тим, що триває розшук вказаних екс-чиновників.
«Проте саме для таких випадків – коли підозрюваний переховується від слідства та суду, було передбачено в кримінальному процесі інститут заочного провадження, яке не потребує присутності підозрюваних», − наголосила нардеп. 
«Насправді така ситуація означає, що Генпрокуратура зможе поновити розслідування тільки після того, як «знайде» Януковича, Азарова та Пшонку та інших. «Злочинна влада» може спати спокійно», − зауважила парламентар.
Нагадаємо, Вадима Новинського підозрюють у тиску на покійного митрополита УПЦ МП Володимира в інтересах екс-президента Віктора Януковича. Крім того, його підозрюють у незаконному обмеженні свободи митрополита Олександра Драбинка, який був помічником Володимира.

Коментарi

Коментарiв