Президент і «московські гниди»: нардепи знайшли крайніх у протестах у Києві

298
Низка народних депутатів України заявили, що насправді так званий план «Шатун» організував зовсім не Кремль, а українські політики. 

На думку заступника глави «Батьківщини» Сергія Соболєва, за нещодавніми протестами в Києві стоїть особисто Президент України.
«Це Порошенко! Особа, яка, на мій погляд, особисто стоїть за повною дестабілізацією ситуації в країні, і його приспішники: Гонтарева… та ті, хто сидять в НКРЕ (Національна комісія з державного врегулювання в галузі енергетики – ред.)», – підкреслив політик.
Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що головними виконавцями плану «Шатун» є працівники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів і «московські гниди», які засіли в українському парламенті». 
Вадим Рабінович стверджує, що операція «Шатун» – це гарне прикриття операції «Крадун». За його словами, організатором плану були люди, які перебувають при владі, щоправда конкретних прізвищ не назвав.
Нардеп від БПП Артур Герасимов наголосив, що він виходив до мітингарів і бачив, що частина з них була дійсно вкладниками банку «Михайлівський», а частина – «люди, яким байдуже, що там коїться». 
«Це був конкретний «антимайдан», проплачений за гроші. Хто за цим стоїть? Я думаю, зараз буде відбуватися слідство та ці прізвища буде названо», – заявив в ефірі 1+1 високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв