Путінський план «Шатун» із тріском провалився в Україні – Шкіряк

198
Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зазначив, що Кремлю не вдалося реалізувати план «Шатун», але не можна виключати нових провокацій до третьої річниці Революції Гідності. 

Нагадаємо, 11 листопада Служба безпеки України заявила, що інформація, вилучена із поштової скриньки радника Президента РФ Владіслава Суркова, свідчить про початок здійснення так званого плану з дестабілізації України під умовною назвою «Шатун». 
За словами Шкіряка, план Путіна і його поплічників з дестабілізації України, призначений на 15-17 листопада, з тріском провалився. 
«Попереду відзначення третьої річниці Майдану Гідності. За оперативною інформацією, російські спецслужби та їхні внутрішні сателіти не полишають намірів зі спроб здійснення провокацій в період 20-22 листопада», − наголосив у своєму Facebook радник глави МВС. 
Крім того, він повідомив, що підрозділи Національної поліції та Нацгвардії перебуватимуть у стані підвищеної готовності до 24-25 листопада
«Рівень терористичної загрози залишається підвищеним. Превентивні контртерористичні заходи Національної поліції та СБУ тривають», − зазначив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв