Політолог: Ляшко – чергова мета Порошенка

328
Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко висловив думку, що Президент Петро Порошенко намагатиметься «задавити» як конкурента лідера Радикальної партії Олега Ляшка. 

«Лідер Радикальної партії Олег Ляшко – на вершині слави і багатства, і він готовий йти на президентські вибори. Ляшко сміливо дивиться в майбутнє, навіть якщо це кулак його політичного опонента. У конкурсі політичної демагогії та популізму він дасть фору будь-якому політикові України, включаючи самого президента Порошенка. В цьому і вся проблема. Його нічого не бентежить в українській політиці – тут він почувається як риба у воді», – наголосив у своєму Facebook політолог.
Він нагадав, що нещодавно під час чергового політичного скандалу-вистави Ляшко вимагав від СБУ охорони для представника своєї фракції – «сліпого та древнього Шухевича». 
«У Верховній Раді Олег Ляшко, грубо відірвавши від трибуни немічного Шухевича, сміливо закликає до імпічменту президента Порошенка. Слово – не горобець. Навіть якщо це слово з уст такого універсального демагога. Словами, сказаними всеїдним Ляшком про імпічмент Порошенка, в потрібний час і у потрібному місці можуть скористатися й інші, більш серйозні політичні противники президента», – зауважив Небоженко додавши, що і Порошенко у цей час теж не дрімає. 
«Його радники давно вказують йому на загрозу, яка виходить від цього талановитого і грізного коміка, скандаліста, улюбленця олігархів, політичного «Котигорошка з вилами». Нині після зради і розправи над Саакашвілі Президент Порошенко може спокійно взятися за невгамовного лідера Радикальної партії», – підкреслив експерт.
Також він підмітив, що Олег Ляшко «любить кураж, політичні авантюри і гроші будь-яких олігархів». 
«Він упевнений в своїй удачі. Але в даному випадку, ще невідомо кому більше потрібна «охорона-караул» від СБУ – сліпому і невинному старому Шухевичу, якого стільки разів обманювали в українській політиці, або щасливому і темпераментному Ляшкові, чий президентський рейтинг, імовірно, вже зрівнявся з рейтингом Порошенка», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв