Нардеп вимагає розслідувати саботаж правоохоронців і суддів у справах Майдану

170
Народний депутат України від ВО «Свобода», член антикорупційного комітету Верховної Ради Олег Осуховський звернувся з депутатським запитом до СБУ та Національної поліції з вимогою розслідувати факти саботажу правоохоронців і суддів у справах Майдану.

Відповідну заяву Осуховський зробив 18 листопада під час брифінгу в парламенті. 
«Перед кожною річницею Революції гідності влада, правоохоронні органи намагаються продемонструвати, що начебто розслідують злочини проти Майдану, але насправді відбувається саботаж цих справ. Сьогодні я звернувся із депутатським запитом до очільників СБУ та Національної поліції з вимогою розслідувати факти саботажу правоохоронців та суддів у справах Майдану», – наголосив нардеп.
Крім того, він зазначив, що Генеральна прокуратура заявила про намір звернутися до Міжнародного кримінального суду щодо розстрілів Небесної сотні, але, за його словами, насамперед ГПУ повинна провести власне розслідування і довести справу до кінця, тобто засудити всіх винних у злочинах проти Майдану.
«На одному з нещодавніх засідань парламент звільнив 29 суддів за порушення присяги. Того ж дня я скерував депутатське звернення до генерального прокурора України, щоб суддів, причетних до злочинів проти Майдану, притягнули до кримінальної відповідальності, але ще не отримав відповіді», – цитує Gazeta.ua «свободівця». 
«Хочу нагадати, що 16 листопада на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції я запропонував провести спільне засідання з комітетом законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, де заслухати керівників Генпрокуратури, Нацполіції, Служби безпеки щодо розслідування злочинів проти майданівців. Гадаю, що за ініціативи антикорупційного комітету буде створена тимчасова слідча комісія, яка працюватиме, щоб усіх негідників, причетних до злочинів проти Майдану, було покарано», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв