Саакашвілі звинуватив у розробці плану «Шатун» лідера «БПП»

225
Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що автором плану «Шатун» є народний депутат України, лідер парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів.

Відповідну заяву Саакашвілі зробив ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK. На його думку, Гринів вигадав план «Шатун», аби «громадяни України не протестували проти корумпованої влади». 
«Представник президента у Верховній Раді, нардеп Ігор Гринів є мозковим центром групи, яка веде проти мене війну. Саме Гринів і вигадав так званий план «Шатун» – ніби Україна пливе у човні, а будь-хто незгодний із чинною політикою, його розхитує… Немає жодних «Шатунів». Є шатуни на Банковій, на Інститутській», – наголосив екс-очільник Одеської ОДА. 
Крім того, за його словами, «Одесу віддали на відкуп злодіям та шахраям, і це провина Президента Порошенка». 
«Я пішов, але в Одесі при владі лишились Ківалов, Труханов, який має російське громадянство, представники банди Ангерта, котрі у 90-ті роки викрадали людей та відрубували їм пальці. Вони повстали проти мене, коли я почав з ними боротись. Однак мене не підтримали на Банковій», – заявив політик.
Нагадаємо, 7 листопада народний депутат України Антон Геращенко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook посилання на матеріали з сайту «Кіберхунта» з документами, що нібито були виявлені після зламу пошти помічника Президента РФ Владіслава Суркова. В одному з документів нібито йдеться про так званий план «Шатун»,  що спрямований на дестабілізацію політичної ситуації в країні протягом листопада 2016 року до березня 2017.
Нині Служба безпеки України здійснює перевірку цієї інформації. До того ж, глава СБУ Василь Грицак заявив, що план «Шатун» був розроблений Російською Федерацією.
 

Коментарi

Коментарiв