Журналіст розповів, чому росіяни досі «люблять» Путіна

340
Відомий російський публіцист Лєонід Радзіховскій прокоментував результати опитування росіян, у якому 63% реципієнтів зазначили, що хочуть бачити Владіміра Путіна на посаді Президента РФ із 2018 року. 

Відповідні результати опитування оприлюднила організація «Левада-центр». Слід зазначити, що кількість осіб, які не хочуть, аби Путін ішов на новий термін, протягом чотирьох років упала більше ніж удвічі – з 40% до 19%. Крім того, четверта частина опитаних вірять у те, що до наступних президентських виборів у Росії з’явиться новий лідер. 
На думку Радзіховского, це кілком реальні рейтинги, оскільки частині суспільства успішно вселили думку про те, що перемога Дональда Трампа на виборах у США – це досягнення Путіна. 
«Причина популярності російського Президента ще і в тому, що навколо немає взагалі нікого, хто міг би його замінити. Навіть при невисокому рейтингу безальтернативність – потужний аргумент», – цитує Крим.Реалії публіциста. 
«Природно, якщо люди голодуватимуть, то вони зненавидять і Владіміра Путіна, і кого завгодно, але у 21 столітті в Росії ні про який голод і мови бути не може. Рівень життя досить плавно опускається, але при діючому образі ворога у вигляді США – а вони ними залишаться навіть після перемоги Дональда Трампа – підтримувати стабільність в російському суспільстві зовсім не складно», – зауважив фахівець.

Коментарi

Коментарiв